Niemcy Wschodnie,
1979, 87 min
Reżyseria:
Gottfried KolditzZdjęcia:
Peter SüringMuzyka:
Karl-Ernst SasseObsada:
Erwin Geschonneck, Vlastimil Brodský, Renate Blume, Amza Pellea, Jaecki Schwarz, Karin Ugowski, Klaus Mertens, Hannswerner von Gehr, Rudolf Frickau, Werner Lierck, Otto-Erich Edenharter (więcej)Obsada
Erwin Geschonneck
Najlepsze filmy:
Jakob der Lügner (1974)
Kuhle Wampe oder: Wem gehört die Welt? (1932)
Nackt unter Wölfen (1963)
Vlastimil Brodský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Na skraju lasu (1976)
Światowcy (1969)
Renate Blume
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der geteilte Himmel (1964)
Kit & Co. (1974)
Der Prinz hinter den sieben Meeren (1982)
Amza Pellea
Rumunia
Najlepsze filmy:
Mihai Viteazul - Unirea (1971)
Rascoala (1965)
Michal Waleczny (1971)
Jaecki Schwarz
Niemcy
Najlepsze filmy:
Hasenherz (1987)
Ich war neunzehn (1968)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Karin Ugowski
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Fokstrot (2017)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Klaus Mertens
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hannswerner von Gehr
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Rudolf Frickau
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Eisenhans (1988)
Werner Lierck
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Hauptmann Florian von der Mühle (1968)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Otto-Erich Edenharter
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Vanina Vanini (1961)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Fred Delmare
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Przeżyłem swoją śmierć (1960)
Der Lange Ritt zur Schule (1982)
Hans Bergermann
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ursula Braun
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Solo Sunny (1980)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Adolf Peter Hoffmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Austeria (1982)
Der Student von Prag (1926)
Fünf Patronenhülsen (1960)
Milan Beli
Jugosławia
Walter Wickenhauser
Rumunia
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Apachen (1973)
Ulzana (1974)
Dirk Jungnickel
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Ich war neunzehn (1968)
Moritz in der Litfaßsäule (1983)
Ilona Brömmer-Weiß
Najlepsze filmy:
Der Lange Ritt zur Schule (1982)