Odcinki(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Obsada
So-hye Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Deurim hai (2011) (serial)
Bameul geotneun sunbi (2015) (serial)
Manyeobogam (2016) (serial)
Han-na Kang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (serial)
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (serial)
Kil-kang An
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Deurim hai (2011) (serial)
Gumihodyeon (2020) (serial)
Iljimae (2008) (serial)
Da-reum Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Hyeon-seong Lim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Eunggeubnamnyeo (2014) (serial)
Banggwa hoo bokboolbok (2013) (serial)
Too bi keontinyoodeu (2015) (serial)
David Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ojingeo geim (2021) (serial)
Gugaui seo (2013) (serial)
Law School (2021) (serial)
In-sun Jung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nae duie teriuseu (2018) (serial)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (serial)
Sseokeul (2017) (serial)
Yeong-ae Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Dakteoseu (2016) (serial)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (serial)
Cho-hee Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Hooayoo - hakgyo 2015 (2015) (serial)
Gamgyukshidae : tooshinui tansaeng (2014) (serial)
Ghab-soo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Królowa łez (2024) (serial)
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Chul-min Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Eogein Mai Laipeu (2022) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (serial)
Kang-min No
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gureumi geurin dalbit (2016) (serial)
1%ui eoddungut (2016) (serial)
Peurodyusa (2015) (serial)
Kyu-bok Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Madeo (2018) (serial)
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Moojungdoshi (2013) (serial)
Hoi-Hyeon Yeo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Areumdawtossdeon uriege (2020) (serial)
Manyeobogam (2016) (serial)
Jung-won Do
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Manyeobogam (2016) (serial)
Ga-kyung Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Churieui yeowang (2017) (serial)
Sseochi (2020) (serial)
Bondaero malhara (2020) (serial)
Sang-hoon Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Alchemia dusz (2022) (serial)
Jutro (2022) (serial)
Bon Eogein (2020) (serial)