Odcinki(13)
-
Bez pośpiechu (S04E01)
-
Będzie dobrze? (S04E02)
-
Tylko winni się tłumaczą (S04E03)
-
Dookoła wilki (S04E04)
-
Niebezpieczna gra (S04E05)
-
Robi się gorąco (S04E06)
-
Razem przeciw wszystkim (S04E07)
-
Rozgrywka (S04E08)
-
Kim jesteś? (S04E09)
-
To ty (S04E10)
-
Nigdy więcej (S04E11)
-
Nie zostawię cię (S04E12)
-
Nie mogę cię stracić (S04E13)
Obsada
Gabriela Raczyńska
Najlepsze seriale:
Rodzinka.pl (2011) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Joanna Opozda
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Ultraviolet (2017) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Krzysztof Szczerbiński
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (serial)
Ślepnąc od świateł (2018) (serial)
Filip Tłokiński
Francja
Najlepsze seriale:
Belfer (2016) (serial)
Marie-Antoinette (2022) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Piotr Pilitowski
Polska
Najlepsze seriale:
Otwórz oczy (2021) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Szymon Mysłakowski
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Michał Dudziński
Polska
Najlepsze seriale:
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Hanna Turnau
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Dominika Łakomska
Polska
Najlepsze seriale:
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Hubert Sycz
Najlepsze seriale:
Druga szansa (2016) (serial)
Mateusz Sacharzewski
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Wielka woda (2022) (serial)
Kruk (2018) (serial)
Andrzej Michalski
Najlepsze seriale:
Druga szansa (2016) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Magdalena Boczarska
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Król (2020) (serial)
Kontrola (2018) (serial)
Helena Wiśniewska
Najlepsze seriale:
Druga szansa (2016) (serial)
Bartłomiej Topa
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Skazana (2021) (serial)
1670 (2023) (serial)
Bartłomiej Świderski
Polska
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Magdalena Różczka
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Rojst (2018) (serial)
Lekarze (2012) (serial)
Zdzisław Wardejn
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Czas honoru (2008) (serial)
Rojst (2018) (serial)
Jan Wojciechowski
Najlepsze seriale:
Druga szansa (2016) (serial)
Dymitr Osada
Najlepsze seriale:
Druga szansa (2016) (serial)