Reżyseria:
Jaroslav BalíkZdjęcia:
Josef IllíkMuzyka:
Karel MarešObsada:
Jana Brejchová, Jan Tříska, Martin Růžek, Josef Somr, Antonie Hegerlíková, Marie Rosůlková, Luděk Munzar, Svatopluk Beneš, Ota Sklenčka, Vladimír Hlavatý (więcej)Obsada
Jarmila Orlová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Gdy przychodzi kot (1963)
Karel Engel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Lemoniadowy Joe (1964)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Zlatomil Fabinyi
Najlepsze filmy:
Ať žijí duchové! (1977)
Szesc niedzwiedzi i klown Cebulka (1972)
Zbraně pro Prahu (1974)
František Jákl
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Signum laudis (1980)
Miroslav Jíra
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Signum laudis (1980)
Ať žijí duchové! (1977)
Jaroslav Klenot
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Święto przebiśniegu (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Jiří Klenot
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Krowa (1993)
Jindřich Sejk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Lemoniadowy Joe (1964)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Zdeněk Srstka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Lemoniadowy Joe (1964)
Jaroslav Tomsa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jára Cimrman śpi (1983)
Lemoniadowy Joe (1964)
Karel Vítek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Ludvík Wolf
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lemoniadowy Joe (1964)
Dolina pszczól (1967)
Ilona Jirotková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lampy naftowe (1971)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Jaroslav Kašpar
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Žalář nejtemnější (1969) (film telewizyjny)
Dita Saxová (1967)
Otto Ohnesorg
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lampy naftowe (1971)
Morgiana (1972)
Oskarżony (1964)
Alois Vachek
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Na skraju lasu (1976)
Skowronki na uwięzi (1969)
Břetislav Tetera
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szybko tu, szybko tam (1988)
Ballada dla bandyty (1978)
Slečna Golem (1972)
Jiří Flíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Piorun kulisty (1978)
Ať žijí duchové! (1977)
Miroslav Běloušek
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Slečna Golem (1972)
Jak rodí chlap (1979)
Ota Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Akumulator 1 (1994)
Człowiek, który się śmieje (2012)