Reżyseria:
Evgeniy Ivanovitch IvanovZdjęcia:
Mikhail LevitinObsada:
Andrey Sokolov, Yuriy Orlov, Aleksandr Stroev, Valeriy Degtyar, Natalya Surkova, Olga Belyavskaya, Viktor Terelya, Fyodor Lavrov, Игорь Головин (więcej)Obsada
Sergey Losev
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Darya Yugrens
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mikhail Karpenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Valeriy Ibragimov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Roman Ageev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Sparta (2016) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Igor Ivanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dmitriy Podnozov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Sayutalin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Марк Гаврилов
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Igor Sergeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Maksim Sergeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Svetlana Shchedrina
Związek Radziecki
Aleksey Sevastyanov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ирина Сотикова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Lushin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mikhail Razumovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Untilova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Shcherbakova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Muchenikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Aleksandr Tyurin
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)