Serie(3) / Odcinki(24)
-
Zapadnyj front (2010) - 8 odcinków
-
Pervyy udar (2011) - 8 odcinków
-
Severnyy front (2012) - 8 odcinków
Obsada
Денис Старков
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Sergeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Константин Стрелков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Maksim Sergeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Борис Смолкин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Gertsman
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mariya Zhiganova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Dmitriy Bykovskiy-Romashov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Aleksandr Mayorov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anton Yurev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Arkadiy Koval
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Даниил Кокин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Игорь Павлов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Антон Багмет
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksandr Kulikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Константин Смирнов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Владимир Богданов
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Вера Смолина
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nadezhda Sverchkova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Glinskiy
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Apostol (2008) (serial)