Reżyseria:
Марат КимZdjęcia:
Игорь МинаковMuzyka:
Maksim KoshevarovObsada:
Aleksandr Bukharov, Elena Polyakova, Denis Sinyavskiy, Oleg Andreev, Vadim Andreev, Irina Verbitskaya, Vadim Medvedev, Павел Савинков, Ruslan Yagudin (więcej)Odcinki(26)
-
Presledovatěl (E01)
-
Pojezdka na more (E02)
-
Semejnyje problemy (E03)
-
Matěrinskaja ljubov (E04)
-
Legkij charaktěr (E05)
-
Zaveščanije (E06)
-
Cena krasoty (E07)
-
0dnoklassnica (E08)
-
Blagodětěl (E09)
-
Orudije suďby (E10)
-
Krepkaja semja (E11)
-
Princessa i drakon (E12)
-
Něrazlučnyje podrugi (E13)
-
Zazerkalje (E14)
-
V tichom omutě (E15)
-
Slepota k vyboru (E16)
-
Primernyj semjanin (E17)
-
Těatralnyj roman (E18)
-
Najti princa (E19)
-
Mify sela Kljukvino (E20)
-
Ogněnnyj ljod (E21)
-
Bezuprečnoje alibi (E22)
-
Osobyje otnošenija (E23)
-
Polnyj nol (E24)
-
Prizraki prošlogo. 1 časť (E25)
-
Prizraki prošlogo. 2 časť (E26)
Obsada
Yuliana Romashina
Związek Radziecki
Nikolay Sakharov
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Mariya Shalaeva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Běsy (2014) (serial)
Nina Gogaeva
Związek Radziecki
Роман Индык
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Evgeniy Koryakovskiy
Związek Radziecki
Arseniy Gusev
Rosja
Elena Medvedeva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Mariya Kozlova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Matroesjka's (2005) (serial)
Darya Belousova
Związek Radziecki
Maksim Studenovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Lyubov Tikhomirova
Związek Radziecki
Irina Moskovskaya
Związek Radziecki
Natalya Tretyakova
Związek Radziecki
Aleksandra Skachkova
Związek Radziecki
Aleksandr Userdin
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Lyudmila Nilskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Dve storony odnoj Anny (2009) (serial)
Romance in the City (2006) (serial)
Павел Капитонов
Związek Radziecki
Aleksandra Mareeva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Oleg Rudenko-Travin
Związek Radziecki