Reżyseria:
Reuben LederScenariusz:
Jutta RabeMuzyka:
Mauri SuménObsada:
Greta Scacchi, Jürgen Prochnow, Dieter Laser, Jürgen Schornagel, Barbara Schöne, Thure Riefenstein, Jürgen Tarrach, Axel Milberg, Birgit Stein (więcej)Obsada
Greta Scacchi
Włochy
Najlepsze filmy:
War and Peace (2016) (serial)
Poirot (1989) (serial)
Wersja Browninga (1994)
Jürgen Prochnow
Rzesza Niemiecka
Dieter Laser
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Utracona cześć Katarzyny Blum (1975)
Listopad (2017)
Król Olch (1996)
Jürgen Schornagel
Najlepsze filmy:
Odlotowy sekstet (1997)
Wings of Fame (1990)
Manta, Manta (1991)
Barbara Schöne
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Prinz & Bottel (2010) (film telewizyjny)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Thure Riefenstein
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ciemnoniebieski świat (2001)
Děvjatajev (2021)
Wielki Liberace (2013) (film telewizyjny)
Jürgen Tarrach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Casino Royale (2006)
Lektor (2008)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Axel Milberg
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Hannah Arendt (2012)
Zakochany Goethe! (2010)
Offroad (2012)
Birgit Stein
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Cząstki elementarne (2006)
Angels Don't Sleep Here (2002)
Sissi Perlinger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Szpiedzy tacy jak oni (2001)
Die Nacht der lebenden Loser (2004)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Donald Sutherland
Kanada
Najlepsze filmy:
The Simpsons: Dark Secrets (1998) (kompilacja wideo)
Pan życia i śmierci (2005)
JFK (1991)
Francis Fulton-Smith
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Gustloff (2008) (film telewizyjny)
Bella Germania (2019) (serial)
Die Spiegel-Affäre (2014) (film telewizyjny)
Ralph Herforth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Kurz und schmerzlos (1998)
Strefa interesów (2023)
Detlef Bothe
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Operacja Anthropoid (2016)
Nichts als die Wahrheit (1999)
Lidice (2011)
Suzanne von Borsody
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Andreas Günther
Austria
Najlepsze filmy:
Ostateczne rozwiązanie (2001) (film telewizyjny)
Drezno (2006) (film telewizyjny)
Miłość z przedszkola 2 (2009)
Boris Yeltsin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Enya: The Video Collection (2001) (teledysk) - m.a.
Balkanskij rubež (2019) - m.a.
Szakal (1997)
Joe Bausch
Niemcy Zachodnie
Rein Oja
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Georgica (1998)
Detsembrikuumus (2008)
Arne Dahl: Misterioso (2011) (film telewizyjny)
Oliver Alexander Reinhard Petszokat
Najlepsze filmy:
Wie angelt man sich seinen Chef? (2000) (film telewizyjny)
Ein Hund, zwei Koffer und die ganz grosse Liebe (2005) (film telewizyjny)
Baltic Storm (2003)