Wykonawca:
Elena Vacvalová (prezenter), Dano Heriban (prezenter), Milan Lasica (prezenter), Pavol Topoľský, Kamila Magálová, Andy Kraus, Henrich Hlocký, Peter Nagy, Michal Kubovčík, Monika Haasová (więcej)Występują
Jozef Nodžák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Filmoviedky: Olé, zápražka (2010) (film telewizyjny)
Monika Bagárová
Czechy
Najlepsze filmy:
Definice lásky (2012) (film telewizyjny)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Martin Harich
Słowacja
Kristína Mihaľová
Słowacja
Jiří Bartoška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Pod jednym dachem (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Markéta Poulíčková
Czechosłowacja
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Pavol Habera
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Evanjelium o Márii (1992) (nagranie teatralne)
Daniela Peštová
Czechosłowacja
Miroslav Noga
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rasťo Piško
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Filmoviedky: Olé, zápražka (2010) (film telewizyjny)
Štefan Skrúcaný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (nagranie teatralne)
Modrá ruža (1996) (film telewizyjny)
Adela Vinczeová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (koncert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Jozef Vajda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Maroš Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Život bez konca (1982) (serial)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Richard Labuda
Słowacja
Najlepsze filmy:
Nauczycielka (2016)
Dom (2011)
Spiaci účet (2024)
Marián Labuda ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Ogród (1995)
Słodkie kłopoty (1984)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Alexander Bárta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Informator (2020) (serial)
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)