Reżyseria:
Robert StevensonScenariusz:
Bill WalshZdjęcia:
Paul BeesonMuzyka:
Ron GoodwinObsada:
Peter Ustinov, Helen Hayes, Clive Revill, Joan Hickson, Joan Sims, Joss Ackland, Richard Pearson, Jon Pertwee, Amanda Barrie, Michael Elwyn, Kathleen Byron (więcej)Opisy(1)
Lord Southmere escapes from China with a microfilm of the formula for the mysterious "Lotus X", and is captured by Chinese spies who have been instructed to retrieve the microfilm from him. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Peter Ustinov
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
La Révolution française (1989) (film telewizyjny)
Spartakus (1960)
Jezus z Nazaretu (1977) (film telewizyjny)
Helen Hayes
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Airport (1970)
Arrowsmith (1931)
Clive Revill
Nowa Zelandia
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje (1980)
Avanti! (1972)
Bunny Lake zaginela (1965)
Joan Hickson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Trouble in Store (1953)
The Million Pound Note (1954)
Miss Marple: Nemesis (1987) (film telewizyjny)
Joan Sims
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Trouble in Store (1953)
Miss Marple: A Murder Is Announced (1985) (film telewizyjny)
Deceptions (1985) (film telewizyjny)
Joss Ackland
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Zabójcza bron 2 (1989)
Sen nocy letniej (1959)
Los tres mosqueteros (Los diamantes de la reina) (1973)
Richard Pearson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
It Shouldn't Happen to a Vet (1975)
Columbo (1971) (serial)
Scrooge (1951)
Jon Pertwee
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Doctor Who: The Five Doctors (1983) (film telewizyjny)
The Water Babies (1978)
The House That Dripped Blood (1971)
Amanda Barrie
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Carry On Cleo (1964)
Doctor in Distress (1963)
Michael Elwyn
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Audience (2013) (nagranie teatralne)
Florence Nightingale (1985) (film telewizyjny)
Foyle's War (2002) (serial)
Kathleen Byron
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Szeregowiec Ryan (1998)
Człowiek słoń (1980)
Perfect Strangers (2001) (serial)
Anthony Sharp
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Barry Lyndon (1975)
Mechaniczna pomarańcza (1971)
Far Pavilions, The (1984) (serial)
Robert Stevenson
Wielka Brytania
Roy Kinnear
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Hill (1965)
Anna Pavlova (1983)
Los tres mosqueteros (Los diamantes de la reina) (1973)
Jane Lapotaire
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Lady Jane (1986)
Antony and Cleopatra (1972)
Percy Herbert
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Most na rzece Kwai (1957)
Becket (1964)
The Devil's Disciple (1959)
Arthur Howard
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
State Secret (1950)
Footsteps in the Fog (1955)
The Shoes of the Fisherman (1968)
John Laurie
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hamlet (1948)
Ryszard III (1955)
39 kroków (1935)
Natasha Pyne
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poskromienie złośnicy (1967)
Cadfael (1994) (serial)
The Devil-Ship Pirates (1964)
Peter Madden
Malezja
Najlepsze filmy:
Doktor Żywago (1965)
A Town Like Alice (1956)
Pozdrowienia z Moskwy (1963)