Mentovskije vojny - Season 1 (2004) (seria)
Kryminał / Dramat
Rosja,
2004, 2 h 23 min
Obsada
Artyom Gaydukov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Рублев
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Titov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Lisitsyn
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Nosov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Glinskiy
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Apostol (2008) (serial)
Aleksandr Styopin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Slastin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Margarita Bychkova
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Dik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Колосов
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Orlovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Dezhonov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Борис Бедросов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Сапунков
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Molodozhyon
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Aleksandr Polyakov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)