Šaman - Novaja ugroza (2016) (seria)
Obsada
Vladimir Skvortsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Štrafbat (2004) (serial)
Sergey Mardar
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Pavel Sergeev
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Dmitriy Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Tarasova
Związek Radziecki
Игорь Ботвин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tropiciel (2013) (serial)
Andrey Gulnev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Denis Pyanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Денис Старков
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Olga Belyavskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Daniil Voropaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Andrey Nekrasov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Yuriy Kovalyov
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Игорь Власов
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Kirill Shcherbina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Aleksandr Lazarev
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Vasilev
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Zhilin
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Abalyan
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Захар Черезов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)