Šaman - Novaja ugroza (2016) (seria)
Obsada
Vladimir Skvortsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Štrafbat (2004) (serial)
Sergey Mardar
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Tarasova
Związek Radziecki
Игорь Ботвин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tropiciel (2013) (serial)
Andrey Gulnev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Марк Гаврилов
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Роман Грибков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Fedkin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Evgeniy Kapitonov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Maksim Ponimatchenko
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Svetlana Shchedrina
Związek Radziecki
Aleksey Vasilev
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Mishin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Угаров
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Shamina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Anna Slynko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Rozygraev
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Potapov-Donskov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikita Davydov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Natalya Parashkina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)