Modrý kód - Série 4 (2019) (seria)
Reżyseria:
Jaromír PolišenskýZdjęcia:
Filip SandersMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Josef Horák, Roman Zach, David Gránský, Tomáš Měcháček, Sandra Nováková, Kristýna Frejová, Ondřej Rychlý, Vanda Chaloupková, Petr Konáš, Otmar Brancuzský, Jakub Štěpán, Jan Urban, Radek Jiříček (więcej)Obsada
Josef Horák
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Vanda Chaloupková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Kafe & Cigárko (2017) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Kateřina Holánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Šárka Vondrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Totems (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Lucie Kožinová
Najlepsze seriale:
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serial)
Bára Fišerová
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Charité (2017) (serial)
Strom pohádek (1987) (serial)
Jindřich Nováček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Ondřej Lechnýř
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)