Modrý kód - Série 4 (2019) (seria)
Reżyseria:
Jaromír PolišenskýZdjęcia:
Filip SandersMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Josef Horák, Sabina Laurinová, Igor Chmela, Tomáš Měcháček, Saša Rašilov nejml., Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Zuzana Bydžovská, Petr Konáš, Jakub Štěpán, Jan Urban, Radek Jiříček (więcej)Obsada
Josef Horák
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Zuzana Bydžovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Kateřina Holánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Bára Fišerová
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Charité (2017) (serial)
Strom pohádek (1987) (serial)
Eva Janoušková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Anna Jiřina Daňhelová
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Tereza Bílková
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muszkieterowie (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Naďa Vinecká
Najlepsze seriale:
Single Man (2017) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)