Modrý kód - Série 4 (2019) (seria)
Reżyseria:
Lukáš BucharZdjęcia:
Filip SandersMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Jiří Štěpnička, Saša Rašilov nejml., Roman Zach, Tomáš Měcháček, Marika Procházková, Aneta Kailová, Veronika Divišová, Kateřina Brožová, Patricie Pagáčová, Kristýna Frejová (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Aneta Kailová
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Veronika Divišová
Czechy
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Z hříček o královnách (1994) (serial)
L'affaire Dreyfus (1994) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Patricie Pagáčová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Zdena Herfortová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Лилиан Малкина
Estonia
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Jindřich Nováček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Šárka Vondrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Totems (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)