Odcinki(19)
-
Mimo zákon 1 (S08E01)
-
Mimo zákon 2 (S08E02)
-
Smrt na hedvábné stezce (S08E03)
-
Blok (S08E04)
-
Smrt v nabídce (S08E05)
-
Svázaný král (S08E06)
-
Sám proti mafii (S08E07)
-
V utajení 1 (S08E08)
-
V utajení 2 (S08E09)
-
Pro Lídu (S08E10)
-
Vedlejší účinky (S08E11)
-
Temná triáda (S08E12)
-
Královna (S08E13)
-
Grafoman (S08E14)
-
Ježíš žije! (S08E15)
-
Pod povrchem (S08E16)
-
Šalali (S08E17)
-
Sousedka (S08E18)
-
Máš na to! (S08E19)
Obsada
Petr Kolman
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Andrea Berecková
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Alexej Pyško
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Furia (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Čeněk Koliáš
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Marta Dancingerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Petr Motloch
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Układ (2015) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Eva Vrbková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Štěpánka Todorová
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Tom Brenton
Czechy
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Lukáš Křišťan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Lukáš Mottl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Jakub Gottwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Matematika zločinu (2023) (serial)
Tomáš Stopa
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Delukse (2019) (serial)
Klára Pollertová-Trojanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Lucie Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Tomáš Weber
Najlepsze seriale:
Iveta (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Samuel Teicher
Najlepsze seriale:
Pán profesor (2020) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
David Punčochář
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Denisa Licková
Czechy
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Hlava Medúzy (2021) (serial)