Reżyseria:
Jitka BártůMuzyka:
Robert JíšaObsada:
Lukáš Vaculík, Kristýna Badinková Nováková, Jan Teplý ml., Karel Zima, Martin Trnavský, Saša Rašilov nejml., Tereza Kostková, Jan Novotný (więcej)Serie(2) / Odcinki(26)
Obsada
Viktorie Čermáková
Czechosłowacja
Vasil Fridrich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Jakub Uličník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Pavel Šimčík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Markéta Hrubešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Kroniki młodego Indiany Jonesa (1992) (serial)
Přemysl Bureš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Miluše Bittnerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Lukáš Příkazký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Petr Motloch
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Układ (2015) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zbyněk Fric
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Petr Stach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Chaloupka na vršku (2006) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Lukáš Mucha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dáma a Král (2017) (serial)
Polda (2016) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Milan Němec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Informator (2020) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Michala Břízová
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Karolína Hrůzová - Hlaváčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Jan Kopal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ztracená brána (2012) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Ulice (2005) (serial)
David Tilšer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Temný Kraj (2017) (serial)
Slunečná (2020) (serial)