Scenariusz:
Yuniko AyanaObsada:
Tatsuhisa Suzuki, Kenta Miyake, Mamoru Miyano, Tetsuya Kakihara, Miyuki Satō, Aki Kanada, Atsushi Kōsaka, Sayaka Kinoshita, Ami Naitō, Yūki Kuwahara (więcej)Odcinki(5)
-
Before the Storm (E01)
-
Dogged Runner (E02)
-
Sword and Shield (E03)
-
Bittersweet Memories (E04)
-
The Warmth of Light (E05)
Obsada
Tatsuhisa Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Miyuki Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Brotherhood: Final Fantasy XV (2016) (serial)
Mugen no džúnin: Immortal (2019) (serial)
Black Clover (2017) (serial)
Aki Kanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Atsushi Kōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Sayaka Kinoshita
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Kanon (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ami Naitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Yūki Kuwahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Rina Kitagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Dragon Ball Super (2015) (serial)
朝日奈丸佳
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)
Ryuuichi Kijima
Japonia
Najlepsze seriale:
Dororo (2019) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
井上葵
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
田所陽向
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Yuka Maruyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Tatsuhiro Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Wataru Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Džibaku šónen Hanako-kun (2020) (serial)
Boruto: Naruto Next Generations (2017) (serial)
Brotherhood: Final Fantasy XV (2016) (serial)
Mari Kiyohara
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Yuka Adachi
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Grand Blue (2018) (serial)
Brotherhood: Final Fantasy XV (2016) (serial)