Onihei
Reżyseria:
Shigeyuki MiyaScenariusz:
Tatsurō InamotoZdjęcia:
Takahiro MiyataMuzyka:
Kōhei TanakaObsada:
Ken'yū Horiuchi, Romi Paku, Kōichi Yamadera, Kazuki Yao, Tetsuo Sakaguchi, Yoshimasa Hosoya, Shōzō Iizuka, Kiyomitsu Mizu'uchi, Kenji Hamada, Yōsuke Akimoto, 中友子, Daichi Endō, Shinnosuke Ogami (więcej)Obsada
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kōichi Yamadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kazuki Yao
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Tetsuo Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Yoshimasa Hosoya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Shōzō Iizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kiyomitsu Mizu'uchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kenji Hamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yōsuke Akimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
中友子
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Daichi Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Shinnosuke Ogami
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Risa Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Gō Shinomiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kenta Ōkuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
Takahiro Yoshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Jungle wa icumo Hare noči Gú (2001) (serial)