Scenariusz:
Barbora SuchařípováZdjęcia:
Filip HavelkaWykonawca:
Martin Dejdar (prezenter), Petr Vacek (prezenter), Bohumil Klepl, Dana Morávková, Václav Kopta, Ondřej Hejma, Jiřina Bohdalová, Jakub Kohák, Libor Bouček, Daniela Písařovicová (więcej)Występują
Tomáš Matonoha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dzikie pszczoły (2001)
Probudím se včera (2012)
Václav Noid Bárta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kajinek (2010)
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)
Carmen (2012)
Petr Nasty Cerha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Marta Jandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Petr Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ženy v běhu (2019)
Fotograf (2015)
Adéla ještě nevečeřela (2010) (nagranie teatralne)
Tomáš Verner
Czechosłowacja
Ladislav Vízek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Zuzana Kajnarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anioł Pański (2005)
Ósemka (2014) (film telewizyjny)
Muž, který stál v cestě (2023)
Michal Kavalčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (nagranie teatralne)
Po čem muži touží 2 (2022)
Zlatník Ondra (1995) (film telewizyjny)
Marek Lambora
Czechy
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Její pastorkyňa (2018) (nagranie teatralne)
Princezna zakletá v čase (2020)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
David Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Obraz Doriana Graye (2010) (nagranie teatralne)
Ženy v běhu (2019)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (koncert)
Лилиан Малкина
Estonia
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Dowód osobisty (2010)
Stěp (1977)
Richard Nedvěd
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Probudím se včera (2012)
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (nagranie teatralne)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Veronika Žilková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serial)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zlatá šedesátá (2015) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Protektor (2009)
Martin Pechlát
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Odpad, město, smrt (2013) (nagranie teatralne)
Proces (2013) (nagranie teatralne)
Audience u královny (2021) (nagranie teatralne)
Tomáš Svoboda
Czechosłowacja
Zuzana Hejnová
Czechosłowacja