Onmjó taisenki
Reżyseria:
Masakazu HishidaScenariusz:
Tatsuto HiguchiZdjęcia:
Takashi SuehiroMuzyka:
Yuko FukushimaObsada:
福山潤, Sayaka Aida, Mamiko Noto, Risa Hayamizu, Hisahumi Oda, Yukana, Takahiro Mizushima, Banjō Ginga, Michiko Neya, Akemi Kanda, Akeno Watanabe, 西前忠久, Anri Katsu, Masakazu Morita, Kanako Tateno (więcej)Obsada
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Sayaka Aida
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Major (2004) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hisahumi Oda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takahiro Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
西前忠久
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Masakazu Morita
Japonia
Najlepsze seriale:
Kuroko no basket (2012) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Kanako Tateno
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ergo Proxy (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Takayuki Sasada
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Mayumi Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)