Odcinki(30)
-
Žertva na vybor (S08E01)
-
Smertnik (S08E02)
-
Inkassacija (S08E03)
-
Bestseller (S08E04)
-
Pulja dlja ochotnika (S08E05)
-
Bumerang (S08E06)
-
Sekretnyje fajly (S08E07)
-
Kasting (S08E08)
-
Ličnoje dělo (S08E09)
-
Mstitěl (S08E10)
-
Dvojnoj agent (S08E11)
-
Francuz (S08E12)
-
Kryša (S08E13)
-
Mesť (S08E14)
-
Sto tridcať millionov (S08E15)
-
Prosluška (S08E16)
-
Těrritorija stracha (S08E17)
-
Nočnaja těň (S08E18)
-
Nachimčik (S08E19)
-
Va-bank (S08E20)
-
Mesť triady (S08E21)
-
Gastarbajtěr (S08E22)
-
Děň rožděnija (S08E23)
-
Na krjučke (S08E24)
-
Elixir bessmertija (S08E25)
-
Cejtnot (S08E26)
-
Novyj god (S08E27)
-
Gosti iz mraka (S08E28)
-
Ošibka (S08E29)
-
Zamknutyj krug (S08E30)
Obsada
Evgeniy Sidikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sergey Selin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Nilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anastasiya Melnikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Konstantin Solovyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Brigada (2002) (serial)
Maksim Drozd
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Likvidacija (2007) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Andrey Astrakhantsev
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Aleksandr Kudrenko
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Sergey Koshonin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Maksim Merkulov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tatyana Kolganova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksey Fedkin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Кирилл Фролов
Rosja
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Katarzyna Wielka (2019) (serial)
Olga Kirsanova-Miropolskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Fyodorov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ladoga (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Andrey Marusin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Svetlana Smirnova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Aleksandr Erlikh
Związek Radziecki