Scenariusz:
Светлана Адлер, Andrey Shcherbinin, Andrey Balashov, Aleksey Gusev, Aleksey Rybin (więcej)Muzyka:
Andrey ShcherbininOdcinki(24)
-
Zolotoje dno (S01E01)
-
Smertělnyj trafik (S01E02)
-
Krylja (S01E03)
-
Čas pik (S01E04)
-
Ischod děla něočeviděn (S01E05)
-
Belyje noči (S01E06)
-
Govorjaščaja tatuirovka (S01E07)
-
Kraj obožžennych ikon (S01E08)
-
Seť (S01E09)
-
Prizrak Vyborgskogo zamka (S01E10)
-
…I jego komanda (S01E11)
-
Tajny Čjornogo morja (S01E12)
-
Ja vsjo otdam (S01E13)
-
Pervyj děň goda (S01E14)
-
Ně trogajtě jego (S01E15)
-
Odin protiv vsech (S01E16)
-
Založnik (S01E17)
-
Opasnaja realnosť (S01E18)
-
Epidemija (S01E19)
-
Komandirovka v severnyj gorod (S01E20)
-
Bez jedinoj ostanovki (S01E21)
-
Ochota na tajpana (S01E22)
-
Prochodnaja peška (S01E23)
-
Svet angela (S01E24)
Obsada
Олег Алмазов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Viktor Melikhov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Вадим Романов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Evgeniy Baranov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sasha Kulikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Kudrenko
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Valentin Kuznetsov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Lev Eliseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Feskov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Konstantin Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Georgiy Marishin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vitaliy Alshanskiy
Związek Radziecki
Anastasiya Mikulchina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Cholodnyje berega (2019) (serial)
Aleksey Fedkin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mikhail Luchko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Роман Грибков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Glazkov
Najlepsze seriale:
V ritme tango (2006) (serial)
Yuriy Sazonov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Glinskiy
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Apostol (2008) (serial)
Andrey Shipitsyn
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)