Battle Spirits: Shounen Gekiha Dan
Twórcy:
Hajime YatateReżyseria:
Akira NishimoriScenariusz:
Tatsuto HiguchiZdjęcia:
Toshiyuki SadamatsuMuzyka:
瀬川英史Obsada:
Fuyuka Ono, Takahiro Sakurai, Yōko Honda, Ayako Kawasumi, Daisuke Ono, Satsuki Yukino, 洞内愛, Daisuke Hirakawa, Kenji Nomura, Yūki Tai, Ayaka Yamashita, Yū Shimamura, Yūki Kodaira, Yoshinori Sonobe (więcej)Obsada
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Major (2004) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yōko Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
洞内愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Black Lagoon (2006) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Aoi bungaku series (2009) (serial)
Daisuke Hirakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yūki Tai
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Ayaka Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Yū Shimamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Yūki Kodaira
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hanbun no cuki ga noboru sora (2006) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)