Twórcy:
Hajime YatateReżyseria:
Tetsurō AminoMuzyka:
Takayuki NegishiObsada:
Yûichi Nakamura, Shinpachi Tsuji, Masahito Yabe, Mikako Takahashi, Kumiko Higa, Takashi Nagasako, Tomohiro Tsuboi, Katsuyuki Konishi (więcej)Obsada
Yumi Kakazu
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
Mika Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Final Fantasy: Unlimited (2001) (serial)
Hiroaki Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Trigun (1998) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Kōsuke Okano
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Katsuya Shiga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Maiko Toda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2002) (serial)
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Sayaka Aida
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Major (2004) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Yuki Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Takayuki Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Major (2004) (serial)
Reiko Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Shōko Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
R.O.D: The TV (2003) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Mami Matsui
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Nanacu no umi no Tico (1994) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Toshihiko Nakajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Shigeru Shibuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Takayuki Fujimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Atsushi Kisaichi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)