Muzyka:
Yasunori MitsudaObsada:
Junko Takeuchi, Yûichi Nakamura, Saori Gotō, Hiro Shimono, Chiyako Shibahara, Shōko Tsuda, Tôru Nara, Tetsu Inada, Takashi Nagasako, Hiroyuki Yoshino (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Oparty na słynnej mandze i grze wideo serial, w którym młody, utalentowany bramkarz próbuje wskrzesić szkolną drużynę. (Netflix)
Obsada
Kōichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Megumi Tano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
Moero! Top Striker (1991) (serial)
Seiji Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yūki Kodaira
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hanbun no cuki ga noboru sora (2006) (serial)
Miwa Kōzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Carnival Phantasm (2011) (serial)
Aa! Megami-sama (2005) (serial)
Yuki Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Takashi Hikida
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yuka Nishigaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Romeo × Juliet (2007) (serial)
Hirofumi Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Kensuke Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Tetsuya Yanagihara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Shūhei Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Yoshiyuki Hirai
Japonia
Najlepsze seriale:
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Fujiko Takimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Neon Genesis Evangelion (1995) (serial)
Hiroshi Tsuchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Haruka Tomatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Gō Shinomiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)