Zdjęcia:
Aleksey SolodovMuzyka:
Aleksey KarpovObsada:
Oleg Chernov, Darya Yugrens, Ivan Parshin, Anton Gulyaev, Vladimir Yarosh, Darya Tsiberkina, Snezhana Prudko, Анатолий Друзенко, Igor Grigorev, Sergey Pioro, Валентина Коровникова (więcej)Odcinki(16)
-
Kapkan dlja geněrala (S03E01)
-
Sovmestnaja operacija (S03E02)
-
Ženskaja dolja (S03E03)
-
Chimičeskaja ataka (S03E04)
-
Zakrytoje proizvodstvo (S03E05)
-
Importnyj virus (S03E06)
-
Gruppa spasenija (S03E07)
-
Družestvennyj obmen (S03E08)
-
Kamikadze (S03E09)
-
Komandirovka na tot svet (S03E10)
-
Učebka dlja killera (S03E11)
-
Svobodnyj drejf (S03E12)
-
Baltijskij tranzit (S03E13)
-
Kontrabandnyj tovar (S03E14)
-
Strojka veka (S03E15)
-
Kosmičeskaja svjaz (S03E16)
Obsada
Sergey Vasilev
Związek Radziecki
Игорь Опарин
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Denis Shlenkov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Denis Petrov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vasiliy Guzov
Związek Radziecki
Леонид Алимов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
The Company (2007) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vyacheslav Grigorev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Sergey Potapov-Donskov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Viktor Cheprasov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Vasiliy Ignatich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Вера Тран
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Fyodor Smolyaninov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mata Hari (2016) (serial)
Sergey Rybin
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Kozlov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Olesya Erikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Andrey Strugovets
Związek Radziecki
Вадим Дубровин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Tatyana Kalashnikova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Vysotskiy
Związek Radziecki