Gakuen senki Murjó
Twórcy:
Tatsuo SatōScenariusz:
Tatsuo SatōZdjęcia:
Seiichi MorishitaMuzyka:
Yūji ŌnoObsada:
Tomokazu Sugita, Yumiko Kobayashi, Romi Paku, Kenji Nojima, Issei Miyazaki, Yūji Ueda, Rie Kugimiya, Yōko Sasaki, Daisuke Sakaguchi, Kōichi Tōchika, Sachi Matsumoto, Ken'ichi Ono (więcej)Opisy(1)
Hajime's eyes have been opened but even with all he's learned, he's still just a kid. While he continues to laugh, study, and have fun with his friends, Jiltosh tries to teach an alien spy a lesson or two. The results, however, are disastrous. (Crunchyroll)
Obsada
Tomokazu Sugita
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Issei Miyazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Seikai no monšó (1999) (serial)
Captain Cubasa (2001) (serial)
Tendžó tenge (2004) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yōko Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Šinigami no ballad. (2006) (serial)
Saiunkoku Monogatari (2006) (serial)
Street Fighter 2: V (1995) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Kōichi Tōchika
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Sachi Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Claymore (2007) (serial)
Aoi bungaku series (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Ken'ichi Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Sukekiyo Kameyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
肥後マコト
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Takeshi Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Toshihiko Nakajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Nonko
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)