Muka Muka Paradise
Animowany / Komedia
Japonia,
1994, 25 min
Scenariusz:
Mayumi KoyamaZdjęcia:
Kazushi TorigoeMuzyka:
Nobuyuki NakamuraObsada:
坂本千夏, Kumiko Watanabe, Takurō Kitagawa, 中友子, Ken'ichi Ogata, Rica Matsumoto, Eriko Hara, Hiro Yūki, Masami Kikuchi, Nobutoshi Kanna, Takao Ōyama, Tomomichi Nishimura, Daisuke Gōri, Ai Satō (więcej)Obsada
坂本千夏
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kumiko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (serial)
Takurō Kitagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Trigun (1998) (serial)
中友子
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Ken'ichi Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Eriko Hara
Japonia
Najlepsze seriale:
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Slam Dunk (1993) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Hiro Yūki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Masami Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Takao Ōyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Pocket Monsters (1997) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ai Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Maya Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Nanacu no umi no Tico (1994) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)