Reżyseria:
Atsushi YanoZdjęcia:
Toshihiro KawadaMuzyka:
Kōichirō KameyamaObsada:
愛河里花子, Akiko Yajima, Momoko Saitō, 水田わさび, Saori Gotō, Michiko Neya, Rie Kugimiya, Ken'ichi Ogata, Kōji Yusa, Yūki Kaji, Kurumi Mamiya, Fuyuka Ono, Kōsuke Toriumi, Yūko Kobayashi, Asami Shimoda (więcej)Obsada
愛河里花子
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Fumecu no anata e (2021) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Momoko Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Sketchbook ~full color'S~ (2007) (serial)
Isekai no seikiši monogatari (2009) (serial)
水田わさび
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Saori Gotō
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ken'ichi Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Yūki Kaji
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kurumi Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Major (2004) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yūko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Asami Shimoda
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Naomi Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Miyako Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Katanagatari (2010) (serial)
Ušio to Tora (2015) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yukiji
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Blue Exorcist (2011) (serial)