Dramat
Czechosłowacja,
1984, 52 min
Reżyseria:
Otakar KosekScenariusz:
Petr KřenekZdjęcia:
Jaromír ZaoralMuzyka:
Vadim PetrovObsada:
Jiří Vobecký, Božena Bělohradová, Milena Asmanová, Ivan Dědeček, Naděžda Letenská, Blanka Meierová, Antonín Tázlar, Miroslav Olejníček, Stanislav Tříska, Štěpánka Ranošová, Jan Miller (więcej)Obsada
Jiří Vobecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lidice (2011)
Božena Bělohradová
Najlepsze filmy:
Víc než případ (1984) (film telewizyjny)
Milena Asmanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Kamenný řád (1975) (serial)
Vincenz Priessnitz (1999)
Ivan Dědeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (film telewizyjny)
Principálka (1986) (film telewizyjny)
Naděžda Letenská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Blanka Meierová
Najlepsze filmy:
Vzestup po šikmé ploše (1988) (film telewizyjny)
Antonín Tázlar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Javorová fujarka (1973) (film telewizyjny)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Miroslav Olejníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Velká samota (1959)
Stanislav Tříska
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Requiem pro panenku (1991)
Štěpánka Ranošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Jan Miller
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Herec (1988) (film telewizyjny)
Zastihla mě noc (1985)
Tvář za oknem (1985) (film telewizyjny)
Stanislav Malý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (film telewizyjny)
Miroslav Horák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Miloslav Holub
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Ucho (1970)
Przygody Münchhausena (1961)
Zdena Babrajová
Najlepsze filmy:
Principálka (1986) (film telewizyjny)
Osmý div světa (1989) (film telewizyjny)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (film telewizyjny)