Scenariusz:
Seiya FujimaZdjęcia:
Akio SaitōMuzyka:
Kōhei TanakaObsada:
Masako Nozawa, 愛河里花子, Kōichi Yamadera, Sōichiro Hoshi, Fumiko Orikasa, Daisuke Gōri, Satomi Arai, Sakiko Tamagawa, Yū Mizushima, Motoko Kumai, Junko Iwao, Kôzô Mito, Takashi Taguchi, Atsushi Ii (więcej)Obsada
Masako Nozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
愛河里花子
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Fumecu no anata e (2021) (serial)
Kōichi Yamadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Satomi Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yū Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Junko Iwao
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Kôzô Mito
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Takashi Taguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Atsushi Ii
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
肥後マコト
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Yūgo Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Chobits (2002) (serial)
Masumi Kageyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takeshi Yamane
Japonia
Najlepsze seriale:
Astro Boy tecuwan Atom (2003) (serial)
Ajakaši (2007) (serial)
永井誠
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)