Kryminał
Rosja,
2017, 60 h
(Liczba minut: 45 min)
Scenariusz:
Маргарита Варламова, Ella Kelish, Anna Rudnitskaya, Ирина Гелос, Mikhail Shulman (więcej)Odcinki(80)
-
Kak děndi londonskij odět (S02E01)
-
Ikra (S02E02)
-
Zemlja (S02E03)
-
Mažory (S02E04)
-
Kilka (S02E05)
-
Eto čestno. Eto pro meňa (S02E06)
-
Futbolist (S02E07)
-
Sadistka (S02E08)
-
Mstitěl (S02E09)
-
Ťomnaja istorija (S02E10)
-
Smertělnaja otsročka (S02E11)
-
Lift na ešafot (S02E12)
-
Zolotaja rybka (S02E13)
-
Zvezdnyj čas (S02E14)
-
Elvis pokinul zdanije (S02E15)
-
Dvoježeněc (S02E16)
-
Krovavaja svaďba (S02E17)
-
Bassejn, ili koncy v vodu (S02E18)
-
Vsadnik bez golovy (S02E19)
-
Gradoobrazujuščeje predprijatije (S02E20)
-
Pansionat (S02E21)
-
Šizofrenija (S02E22)
-
Zlaja šutka (S02E23)
-
Choču k mame (S02E24)
-
Svacha (S02E25)
-
Kletka dlja Zoluški (S02E26)
-
Rodňa (S02E27)
-
Dočeňka moja (S02E28)
-
Jedinstvennyj (S02E29)
-
Volčja jagoda (S02E30)
poprzednie
1 - 30
następne
Obsada
Grigoriy Dantsiger
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Likvidacija (2007) (serial)
V ritme tango (2006) (serial)
Anton Mikhaylenko
Związek Radziecki
Aleksandr Volkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Olesya Matakova
Związek Radziecki
Viktoriya Cherentsova
Związek Radziecki
Mariya Stepanova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Artyom Kobzev
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Игорь Мулев
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Владимир Литвинов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatyana Pletnyova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Dmitriy Karpeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Vladimir Ivaniy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Pavel Shumskiy
Związek Radziecki
Aleksandr Udalov
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Aleksandr Prudnikov
Najlepsze seriale:
V ritme tango (2006) (serial)
Dmitriy Arkchangelskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)