Reżyseria:
Tomáš SvobodaZdjęcia:
David PloyharMuzyka:
Jiří HájekObsada:
Anna Polívková, Jan Dolanský, Jakub Gottwald, Ester Geislerová, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Marcela Nohýnková, Sára Friedlanderová, Jaroslav Plesl (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Marie (Anna Polívková), a successful TV presenter, has bad luck with guys. But her sister Karolína (Ester Geislerová) has found the one. When going back home, Marie meets her ex-boyfriend Jiří (Jaroslav Plesl) and realises that they still have feelings for each other. But Jiří turns out to be her sister’s fiancé… A crazy comedy by Tomáš Svoboda. (Finále Plzeň)
(więcej)Obsada
Anna Polívková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (nagranie teatralne)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Lakomec (2003) (film telewizyjny)
Jakub Gottwald
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Montenegro (2016)
Expozitura (2009) (serial)
Menandros & Thaïs (2016)
Ester Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samota (2001) (film telewizyjny)
Nevinné lži (2013) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Eva Holubová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Marcela Nohýnková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Dvě z Paříže (1988) (film telewizyjny)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Sára Friedlanderová
Najlepsze filmy:
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Jaroslav Plesl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Roman Blumaier
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Uśmiechy smutnych mężczyzn (2018)
Všechno bude fajn (2017)
Expozitura (2009) (serial)
Václav Helšus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Andrea Hoffmannová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pohádky pro Emu (2016)
Po čem muži touží (2018)
Špunti na vodě (2017)
Jan Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Eliška Jansová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Srnky (2021) (nagranie teatralne)
Bohéma (2017) (serial)
Princezna a písař (2014) (film telewizyjny)
Tomáš Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maz na godziny (2014)
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Jak se zbavit nevěsty (2016)
Hana Šedová
Najlepsze filmy:
Snowboarďáci (2004)
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Angelika Sbouli
Czechy
Najlepsze filmy:
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Štěstí je krásná věc (2020)
Braňo Holiček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Pavel Šimčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Dušan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Evžen Oněgin (2009) (nagranie teatralne)
Špinarka (2022) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)