Zdjęcia:
Yûya KumazawaMuzyka:
瀬川英史Obsada:
Tasuku Hatanaka, Rikiya Koyama, Kiyono Yasuno, Yuuka Nanri, Megumi Hayashibara, Yūki Kaji, Shin'ichirō Miki, Mayumi Tanaka, Masaki Terasoma (więcej)Odcinki(13)
-
Kaze ga Fuku (S02E01)
-
Mó kobosanai (S02E02)
-
Mikazuki no joru (S02E03)
-
Fuki no Tabi (S02E04)
-
Konton no Umi e (S02E05)
-
Haha (S02E06)
-
Kemono no jari hakai (S02E07)
-
とら (S02E08)
-
Kibó (S02E09)
-
Jakusoku no joru e (S02E10)
-
Saikjó no akutai (S02E11)
-
Saišú kjokumen (S02E12)
-
Ušio to Tora no en (S02E13)
Obsada
Hidekatsu Shibata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Chiyako Shibahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Nodame cantabile (2007) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Ušio to Tora (2015) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
田中誠人
Japonia
Najlepsze seriale:
Gate: Džieitai kanoči nite, kaku tatakaeri (2015) (serial)
Ušio to Tora (2015) (serial)
Kótecudžó no kabaneri (2016) (serial)
Nozomu Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Takuya Masumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
Yoshitsugu Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Spy x Family (2022) (serial)
Ao Aši (2022) (serial)
Ušio to Tora (2015) (serial)
Yū Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūya Murakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Ryōta Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
Naomi Nagasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Ušio to Tora (2015) (serial)
Aki Toyosaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Toshio Furukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Manami Numakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)