Obsada
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Martin Zahálka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Poprask na laguně (1996) (nagranie teatralne)
Jacobowski a plukovník (1998) (nagranie teatralne)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Jiří Žák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hašler... (2017) (nagranie teatralne)
Višňový sad (2010) (nagranie teatralne)
Obsługiwałem angielskiego króla (2006)
Vendula Křížová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Pavel Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Lukáš Příkazký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Eva Režnarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Po rozvodu (1981) (film telewizyjny)
Martin Davídek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Tři mušketýři (2002) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Čaj u královny (2008) (nagranie teatralne)
David Steigerwald
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Bratři Karamazovi: Vzkříšení (2008) (nagranie teatralne)
Akvabely (2006) (nagranie teatralne)
Karel Hašler (m.a.)
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Roztomilý člověk (1941)
Ať žije nebožtík (1935)
Varhaník u sv. Víta (1929)