Krylja Imperii
Obsada
Kseniya Lukyanchikova
Rosja
Milos Bikovic
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Grigoriy Nekrasov
Rosja
Борис Плотников
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Peter the Great (1986) (serial)
Natalya Danilova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Lyubomiras Lautsyavichyus
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Matroesjka's (2005) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Dirigenten (2018) (serial)
Aleksandr Lykov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Vladimir Yumatov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Likvidacija (2007) (serial)
Aleksandr Bukharov
Związek Radziecki
Yuriy Itskov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mikhail Eliseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Иван Колесников
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Anna Karenina (2017) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Vyacheslav Chepurchenko
Związek Radziecki
Олег Гаас
Rosja
Najlepsze seriale:
Sparta (2016) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Jevgeni Antropov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Pěreval Ďatlova (2020) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Igor Ivanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Yuriy Orlov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ilya Shidlovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Даниил Кокин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)