Šef - Igra na povyšenije (2016) (seria)
Kryminał
Rosja,
2016, 50 min
Obsada
Andrey Chubchenko
Związek Radziecki
Анна Табанина
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Kirill Polukhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Metod (2015) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kirill Rubtsov
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Paršyvi vivci (2010) (serial)
Dmitriy Sutyrin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Blednykh
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Solonenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Klemantovich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Владимир Крылов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Polishchuk
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Pyotr Zhuravlyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Moroz
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Metelev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Вадим Романов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Chistyakov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Sergey Popov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Shutov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Zarubin
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)