Čužoj rajon - Season 3 (2013) (seria)
Obsada
Denis Rozhkov
Związek Radziecki
Kirill Polukhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Metod (2015) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Zoya Yuryevna Buryak
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Вуколов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Arkhangelskiy
Związek Radziecki
Ekaterina Proskurina
Związek Radziecki
Yuriy Kovalyov
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vsevolod Bogomolnyy
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Ustinov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Andrey Vergelis
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vyacheslav Arkunov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksey Oding
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Artur Mkrtchyan
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Olga Kirsanova-Miropolskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Elena Lopatkina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Lepikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuliya Skorokhod
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Slastin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Bulychyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)