Lupin sansei: Part 5
Reżyseria:
Yūichirō YanoScenariusz:
Ichirou OokouchiZdjęcia:
Aiko MiyazakiMuzyka:
Yūji ŌnoObsada:
Kan'ichi Kurita, Daisuke Namikawa, Kiyoshi Kobayashi, Miyuki Sawashiro, Inori Minase, Nobunaga Shimazaki, Kōichi Yamadera, Takumi Asahina, Eri Ishida, Shūki Satō, Eriko Uchino (więcej)Obsada
Kan'ichi Kurita
Japonia
Najlepsze seriale:
Lupin the Third: Mine Fudžiko to iu onna (2012) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiyoshi Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Basilisk: Kóga ninpó čó (2005) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Inori Minase
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Nobunaga Shimazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Kōichi Yamadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Takumi Asahina
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ore monogatari!! (2015) (serial)
Kekkaiši (2006) (serial)
Eri Ishida
Japonia
Shūki Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Scott Pilgrim zaskakuje (2023) (serial)
Eizóken ni wa te o dasu na! (2020) (serial)
Tiger & Bunny (2011) (serial)
Eriko Uchino
Japonia
Najlepsze seriale:
Júri!!! on ICE (2016) (serial)
Mawaru Penguindrum (2011) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Atsuyoshi Miyazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Satoshi Nakao
Japonia
Najlepsze seriale:
Júri!!! on ICE (2016) (serial)
Scott Pilgrim zaskakuje (2023) (serial)
Mugen no džúnin: Immortal (2019) (serial)
Shûei Ikawa
Japonia
Kōsuke Echigoya
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Banana Fish (2018) (serial)
中野泰佑
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Masayoshi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Death Parade (2015) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Širobako (2014) (serial)
平修
Japonia
Najlepsze seriale:
Júri!!! on ICE (2016) (serial)
Devilman: Crybaby (2018) (serial)
Mugen no džúnin: Immortal (2019) (serial)
Tomotaka Hachisuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Basilisk: Kóga ninpó čó (2005) (serial)
Čiju mahó no mačigatta cukaikata (2024) (serial)
Drifters (2016) (serial)