Reżyseria:
Jaroslav BrabecZdjęcia:
Pavel BerkovičMuzyka:
Jan PonocnýObsada:
Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer, Denis Šafařík, Lenka Vlasáková, Sabina Rojková, Darija Pavlovičová, Lucie Žáčková, Miroslav Táborský, Jiří Bartoška (więcej)Odcinki(10)
-
Dáma v studni (E01)
-
Loutkohra (E02)
-
U zdi (E03)
-
Nedohraná etuda (E04)
-
Pekelný stroj (E05)
-
Zmizelá (E06)
-
Lepší život (E07)
-
Doktor Herzog (E08)
-
Tajemství (E09)
-
Host do domu (E10)
Obsada
Stanislava Jachnická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Martin Zahálka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Zdeněk Rohlíček
Czechosłowacja
Elizaveta Maximová
Rosja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Tony Mašek
Czechy
Luděk Nešleha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Karel Polišenský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Viktor Limr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Zuzana Hodková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Lucie Březovská
Najlepsze seriale:
Pět mrtvých psů (2016) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Místo nahoře (2004) (serial)
Václav Šanda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Leoš Noha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Zdeňka Sajfertová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Gagman (1987) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Petra Špindlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Radana Herrmannová
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Tomáš Kořének
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Petr Čížek
Najlepsze seriale:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Jiří Podzimek
Najlepsze seriale:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Veronika Kargerová
Najlepsze seriale:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Pavel Lagner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
České století (2013) (serial)