Reżyseria:
Jaroslav BrabecZdjęcia:
Pavel BerkovičMuzyka:
Jan PonocnýObsada:
Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer, Denis Šafařík, Lenka Vlasáková, Sabina Rojková, Darija Pavlovičová, Lucie Žáčková, Miroslav Táborský, Jiří Bartoška (więcej)Odcinki(10)
-
Dáma v studni (E01)
-
Loutkohra (E02)
-
U zdi (E03)
-
Nedohraná etuda (E04)
-
Pekelný stroj (E05)
-
Zmizelá (E06)
-
Lepší život (E07)
-
Doktor Herzog (E08)
-
Tajemství (E09)
-
Host do domu (E10)
Obsada
Markéta Děrgelová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Neviditelní (2014) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Marika Šoposká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lukáš Příkazký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Tomáš Dastlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Barbara Lukešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Ester Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Robert Jašków
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Petr Motloch
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Układ (2015) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Jaroslav Vlach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Vladimír Škultéty
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Martina Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Michal Roneš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
A Small Light (2023) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Jana Gýrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Petr Pěknic
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Miroslav Hrabě
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Expozitura (2009) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Hraběnky (2007) (serial)
Richard Fiala
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Petr Drozda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Miroslav Horský
Najlepsze seriale:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)