Wykonawca:
Dong-yup Shin (prezenter), Hee-seon Kim (prezenter), Jong-shin Yoon (prezenter), Gu-ra Gim (prezenter), G-One, Soo-geun Lee, Hyun-moo Jun, Hye-jung Kang, Man-sik Jung, Seok-cheon Hong (więcej)Występują
Yi-young Shim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Son (2018) (serial)
Siljongneuwaleu M (2015) (serial)
Maerineun wibakjoong (2010) (serial)
Eun-ji Jeong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (serial)
Eungdabhara 1994 (2013) (serial)
0.0 Mhz – Częstotliwość opętania (2019)
Yeong-ok Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Sseoni (2011)
Ggotpineun bomi omyeon (2004)
Soo-mi Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keudaereul saranghamnida (2010)
Gan keun gajok (2005)
Yeonriji (2006)
Phillip Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Beullaindeu (2011)
Gogyocheosewang (2014) (serial)
Siwan
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byeonhoin (2013)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Kyung-kyu Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Bokmyeon dalho (2007)
In-kwon Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Maljukgeori janhoksa (2004)
Dan, hanaui sarang (2019) (serial)
Mai padeo (2007)
Hyeon-kyeong Ryoo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gyeolhoneun michinjishida (2002)
Bichunmoo (2000)
Jjejjehan romaenseu (2010)
Yeon-seok Yoo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Seulgiroun Uisasaenghwol (2020) (serial)
Old Boy (2003)
In-guk Seo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sarangbi (2012) (serial)
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Haneuleseo naelineun ileog gaeui byeol (2018) (serial)
Tae-gyu Bong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Penteuhauseu (2020) (serial)
Geudttae geusaramdeul (2005)
Kang-hee Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Komapseumnida (2007) (serial)
Nae sarang (2007)
Wani wa Junha (2001)
Chansung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Deurim hai (2011) (serial)
7 ileui wangbi (2017) (serial)
Kimbiseo wae geureolkka (2018) (serial)
Jeong-cheol Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gyechoonhalmang (2016)
Nobeureshing (2013)
Singijeon (2008)
Chang-hoon Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Bab jal sajuneun yeppeun nuna (2018) (serial)
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
Taecyeon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Deurim hai (2011) (serial)
Vincenzo (2021) (serial)
Goohaejwo (2017) (serial)
Hyeok Jang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Komapseumnida (2007) (serial)
Wangyi doen namja (2019) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
Yoo-mi Jeong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Dong Yi (2010) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Daenseoui sunjeong (2005)
Ji-seok Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Paparoti (2013)
Dongbaekggoch pil muryeob (2019) (serial)