Scenariusz:
René Decastelo, Magdalena Turnovská, Jan Drbohlav, Jakub Maceček, Jaroslav Sauer (więcej)Muzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Václav Postránecký, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Jan Šťastný, Filip Blažek, Ivana Korolová, Lucie Polišenská, Michal Novotný, Pavla Tomicová, Jan Révai, Natálie Halouzková (więcej)Odcinki(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Obsada
Tomáš Dianiška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Markéta Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Jindřich Kriegel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Vinaři (2014) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Evelyna Kolenská
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Martin Písařík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Dopad (2023) (serial)
Richard Trsťan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Miroslav Večerka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Eva Režnarová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Pavel Juřica
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Tomáš Borůvka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Manželská tonutí (1996) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Jiří Oberfalzer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Jakub Kohák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Playhouse Presents (2012) (serial)
Dokoláč (2000) (serial)
Kryštof Nohýnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Klára Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Radim Juhász
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Whiskey Cavalier (2019) (serial)
Radoslav Budáč
Najlepsze seriale:
Když se slunci nedaří (1995) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Alice Bendová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Hop nebo trop (2004) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Anna Kulovaná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ztracená brána (2012) (serial)
Oběti (1999) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jan Hraběta
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Jan Vosmik
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Prawdziwa historia rodu Borgiów (2011) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)