Inspektor Kuper - Inspektor Kuper 2 (2014) (seria)
Obsada
Oleg Chernov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Aleksey Aptovtsev
Związek Radziecki
Artyom Tsukanov
Związek Radziecki
Natalya Shamina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Oleg Kulikovich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Zorina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Shtukin
Związek Radziecki
Marina Damineva
Najlepsze seriale:
Sparta (2016) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Zhilin
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Oding
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Georgiy Pitskkhelauri
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Анвар Либабов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Shumeyko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vitaliy Kuklin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Konstantin Grishanov
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Lepikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Kolos
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Elena Kuprashevich
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Telesh
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)