Inspektor Kuper - Inspektor Kuper 2 (2014) (seria)
Obsada
Oleg Chernov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Aleksey Aptovtsev
Związek Radziecki
Maksim Litovchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Štrafbat (2004) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Yuliya Molchanova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Artyom Tsukanov
Związek Radziecki
Natalya Shamina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Shtukin
Związek Radziecki
Marina Damineva
Najlepsze seriale:
Sparta (2016) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Zorina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Ivan Parshin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Nikolaenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Igor Klyuchnikov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Vadim Burlakov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Aleksey Uteganov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anatoliy Kondyubov
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Dmitriy Lebedev
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Valeriy Malyushin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Babenko
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Bolshakov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)