Obsada
Saskia Vester
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Jule Ronstedt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Felicitas Woll
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Suzan Anbeh
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Allein gegen die Zeit (2010) (serial)
Dietmar Schönherr
Austria
Najlepsze seriale:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Familie Dr. Kleist (2004) (serial)
Mathieu Carrière
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Série noire (1984) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
The Tunnel (2013) (serial)
Jochen Horst
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Jaguar (2021) (serial)
Franz Buchrieser
Austria
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Anja Kruse
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Countdown - Die Jagd beginnt (2010) (serial)
Elmar Wepper
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Nils no fušigi na tabi (1980) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Gedeon Burkhard
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
La piovra (1984) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Náhrdelník (1992) (serial)
Michael von Au
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Miguel Herz-Kestranek
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Wagner (1983) (serial)
Radetzkymarsch (1995) (serial)
Strauss Dynasty (1991) (serial)
Diana Amft
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Roman Knižka
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Ina Paule Klink
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Lexx (1997) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Michael Mendl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Gerlinde Locker
Austria
Najlepsze seriale:
Ein Fall für den Fuchs (2005) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Dietrich Hollinderbäumer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Dark (2017) (serial)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Friedrich von Thun
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Le Temps des as (1978) (serial)
Radetzkymarsch (1995) (serial)
Der Palast (2021) (serial)