Scenariusz:
Andrey TumarkinZdjęcia:
Aleksandr VatalevMuzyka:
Vitaliy MukanyaevObsada:
Yakov Shamshin, Kirill Polukhin, Vyacheslav Arkunov, Ivan Vasilev, Egor Bakulin, Artur Mkrtchyan, Nikolay Smirnov, Veronika Dmitrieva, Andrey Korshunov, Roman Pavlushev, Aleksey Baydakov (więcej)Odcinki(24)
-
Piknik (S01E01)
-
Belyje noči (S01E02)
-
Pojedinok (S01E03)
-
Komandirovka (S01E04)
-
Lekarstvo (S01E05)
-
Suďba (S01E06)
-
Nagrada (S01E07)
-
Ogoň (S01E08)
-
Ksiva (S01E09)
-
Mraz (S01E10)
-
Žara (S01E11)
-
Svidětěl (S01E12)
-
Igra (S01E13)
-
Mesť (S01E14)
-
Černyj korol (S01E15)
-
Kraža (S01E16)
-
Svoj (S01E17)
-
Moroz (S01E18)
-
Istina (S01E19)
-
Spravedlivosť (S01E20)
-
Strelok (S01E21)
-
Chitrec (S01E22)
-
Kino (S01E23)
-
Jarosť (S01E24)
Obsada
Sergey Umanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vitaliy Pichik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Kladko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Obarukhin
Najlepsze seriale:
Dostojevskij (2011) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Viktoriya Agalakova
Rosja
Najlepsze seriale:
Ku jezioru (2019) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Gennadiy Menshikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Kremeň (2012) (serial)
Maksim Sergeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vitaliy Kuklin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Aleksandr Karpov
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Olga Onishchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksandr Alekseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Valeriy Grishko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Марк Гаврилов
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksandr Petrov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Boris Batuev
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Pavel Goncharov
Niemcy Wschodnie
Dmitriy Lebedev
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Kseniya Nazarova
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Yuri Tarasov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)