Odcinki(12)
-
Vsjo dlja pobedy (E01)
-
Sdělka (E02)
-
Piraňja (E03)
-
Prezentacija (E04)
-
Kapsula (E05)
-
Igrok (E06)
-
Děň otca (E07)
-
Vesjoleňkoje voskreseně (E08)
-
Dvojnaja igra (E09)
-
Staryje svjazi (E10)
-
Oborotni (E11)
-
Glavnaja žertva (E12)
Obsada
Aleksandr Bolshakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Вадим Романов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Yuliya Morozova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Maksim Studenovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Gennadiy Svir
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tatyana Samarina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Shulga
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Elagin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Rodimov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Nesterov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Averin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksey Baydakov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Марина Дуксова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksey Vasilev
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Alekseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Golubkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Иван Безбородов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Egor Bakulin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Dobryakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)